Servis lyží Brno

Rozvoz a svoz lyží na servis po Brně

NOVINKA

Servis Vašich lyží vyřešíme z pohodlí Vašeho domova

Servis Vašich lyží vyřešíme z pohodlí Vašeho domova

Chceme Vám nabídnout jedinečnou službu, která v Brně nemá obdoby! Servis lyží až k Vám domů díky službě svoz a rozvoz lyží. 

Pokud jste z města Brna a jeho městských částí (okres Brno - město), máte vyhráno!

Pokud máte zájem o servis lyží v naší provozovně ZebraStores, kde pracujeme na nejmodernějších strojích značky Wintersteiger, jednoduše si u nás objednáte svoz Vašich lyží skrze tento online formulář ZDE.

Na základě tohoto vyplněného formuláře Vás kontaktujeme a dohodneme se na případných detailech a opravách. 

Následně přijedeme na Vámi zadanou adresu pro lyže, kde zkontrolujeme a převezmeme Vaše lyže a dohodneme se na detailech zpětného dodání po vykonaném servisu.

Zhruba po 3 dnech (dle vytíženosti), případně dle individuální domluvy, se k Vám vracíme s Vašimi zbrusu opravenými lyžemi.

Vy nemusíte nikam složitě cestovat, přenášet a balit lyže - tak jednoduché to je!

SLUŽBA ROZVOZ A SVOZ LYŽÍ JE ZA PŘÍPLATEK 200 Kč (bez ohledu na počet lyží).
 

Mapa rozvozu

Mapa rozvozu

Svoz a rozvoz pro Vás poskytujeme ve všech částech okresu Brno-město. Pokud chcete zjistit, zda Vaše adresa spadá do této lokality, podívejte se prosím na online mapu ZDE.

V případě, že do této lokality nespadáte, ale přesto máte o naši službu zájem, kontaktujte nás prosím na tel. číslech 511 444 331 a 511 444 300 nebo na e-mailové adrese info@zebrastores.cz, a my se s Vámi pokusíme dohodnout individuálně na možnosti a ceně svozu lyží.

Kontaktujte nás

Adresa

ZebraStores s.r.o.
Heršpická 6
Brno - střed
Česká republika